خانه » دانلود بازی شادی لند 1.2.0 ShadiLand برای اندروید

بازی شادی لند ShadiLand

بازی شادی لند ShadiLand
  • رای: 34
  • نظر: 0
محبوبیت 85% 85%

اسکرین شات ها

بازی شادی لند ShadiLandبازی شادی لند ShadiLandبازی شادی لند ShadiLandبازی شادی لند ShadiLand

بازی شادی لند ShadiLand

در این وقت از روز ما یک بازی کودکانه به نام شادی لند را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. شادی لند در کنار بازی و سرگرمی به کودکان شما اموزش های جذابی می دهد. در شادی لند کارکتر های دختر و پسر به همراه تمامی خانواده حس صمیمیت و منحصر به فرد را به کودکان القاء می کند. بازیهای سرگرمی اموزشی همچون: اموزش شمارش، جمع و تفریق، تقسیم، اموزش رنگ ها و… می باشد. در این بازی کودک می تواند به همراه مادربزرگ به پختن کیک سرگرم شود! یا با با پدر بزرگ به گردش علمی برود یا به برکه رفته و ماهی گیری کند. همینطور می تواند در کنار بابا در مغازه برود یا همراه مادر به مزرعه رفته و اموزش کاشت و برداشت را داشته باشد.

در خانه می تواند کیک بپزد و اندازه مواد را دقت کنند و بعد از پخت به تزیین ان بنشیند و هرطور که مایل است سلیقه به خرج دهد.

در قسمت مزرعه او با کاشت و برداشت محصولات و همینطور اسم میوه ها، شمارش و رنگها را در بازی و سرگرمی به اسانی اشنا می شود.

و در قسمت بعدی که برکه است! کودک به صورت اسان باعث افزایش عملکرد انها می شود و انها  انواع حیوانات و جهت گیری دقیق را می شناسند.

و در اخرین قسمت کودک مغازه داری را بر عهده دارد! به نوعی در یک بازی سرگرم کننده با جمع و تفریق همینطور با اعداد زوج یا فرد و چینش وسایل به طور منظم را اموزش می بیند.

شادی لند در تلاش بوده است که در یک بازی عالی و هیجان انگیز به طور کامل اموزش های لازمه را برای کودکان 3 تا 6 سال بدهد که در این راه بسیار موفق بوده است.  نسخه بروز این بازی هم اکنون در شهراندروید موجود می باشد.

 

بازی شادی لند ShadiLand
دانلود بازی بازی شادی لند ShadiLand با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات