خانه » دانلود بازی دوقلو های تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Game 2 v1.8.5 برای اندروید

بازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Game

بازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Game
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Gameبازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Gameبازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Gameبازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Game

بازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Game 2

امروز ما در شهر اندروید یکی دیگر از سری بازیهای ورزشی را به نام دوقلو های تکنیکی را معرفی و منتشر می کنیم. شما در این بازی  به همراه دوقلو های افسانه ایی فوتبال همراه می شوید. این دو نفر از لحاظ تکنیک ها جزو برترین ها محسوب می شود که فوتبالیستای معروف را شگفت زده کرده اند. این بازی دارای 50 مرحله متنوعه است که شما باید با تکنیک های فوتبالی توپ را شوت کنید و گل بزنید. هر چه تکنیک های بهتری بزنید ستاره مراحل بالا تر می رود. شما با دریافت جوایز می توانید شخصیت های خود را شخصی سازی کنید. در 5 مکان متنوع مسابقه می دهید که شما را خیلی سرگرم خواهد کرد. فکر نکنید که این بازی بسیار اسان است! این بازی چالش های فراوانی دارد که شما را به یک بازی فوتبالی حرفه ایی دعوت می کند.

گرافیک قابل قبول و خوب این بازی به همراه صدا گذاری عالی ان جزوء ویژگی های برتر ان محسوب می شود که مکانی سرگرم کننده را میسازد. اگر شما هم دوستدار حرکات تکنیکی فوتبال هستید بازی دوقلو های تکنیکی پینهاد ما به شما است. شما علاوه بر بازی می توانید تکنیک های منحصر به فرد را به مرور بیاموزید. شما میتوانید در بازی تکنیک های خود را ذخیره نموده و در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این بازی افلاین می باشد اما اگر شما در 4 مرحله 8 بار ببازید باید اینترنت تلفن همراه خود را روشن کنید. نسخه بروز این بازی جذاب در شهر اندروید موجود است. با مراجعه به باکس دانلود می توانید به صورت رایگان و لینک مستقیم دریافت نموده و از  زدن تکنیک فوتبالی لذت ببرید.

 

بازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Game
دانلود بازی بازی دوقلوهای تکنیکی فوتبال SkillTwins Football Game با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات