خانه » دانلود برنامه تارا _ خرید اعتبار ، پرداخت قسطی Tara 1.30.1R برای اندروید

برنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطی

برنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطیبرنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطیبرنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطیبرنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطی

برنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطی

تارا عنوان یک برنامه امور مالی است که توسط استودیوی توسعه تجارت و فناوری تارا برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه کاربردی می پردازیم. برنامه تارا برای تامین راه مردم برای انها بن های خرید و امکان دریافت اعتبار نقدی را فراهم کرده است. شما میتوانید بدون ضامن، چک، سفته اعتبار خرید تا 5 میلیون تومان را دریافت کنید. 4500 فروشکاه معتبر در این برنامه موجود است که از انها میتوانید خرید کنید.

اگر شما خرید نقدی داشته باشید تا 3 درصد ازهر خرید هزینه خرید به حسابتان واریز می شود. شما میتوانید الان خرید کنید و بعدا به صورت قسطی پرداخت کنید. فقط با شماره موبایل و شماره ملی کارت هوشمند ثبت نام کنید و بعد از 20 دقیقه اعتبار دریافت کنید. هم خرید انلاین و هم خرید حضوری با تارا داشته باشید فقط کافی است که کد بارکدی را از برنامه به صندوق دار نشان دهید. و کلی خدمات جذاب دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار میگیرد. شما میتوانید هم اکنون این برنامه را از سرور های پرسرعت سایت ما دانلود کنید.

برنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطی
دانلود برنامه برنامه تارا _ خرید اعتباری خرید قسطی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات