خانه » دانلود بازی کتیبه گمشده – بازی پازل کلمات 0.65 برای اندروید

بازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلمات

بازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلمات
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلماتبازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلماتبازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلماتبازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلماتبازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلمات

بازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلمات

ما امروز تصمیم داریم که یک بازی فکری به نام کتیبه گمشده را در شهراندروید برای شما عزیزان منتشر و در اختیارتان قرار دهیم. از اسم بازی مشخص است کگه باید کتیبه های گمشده را پیدا کنید و حروف را منظم کنید تا کلمه های جدید را حدس بزنید. کتیبه گمشده شما را به ایران باستان می برد و تحریکتان می کند که کلمات و لغات جدید بیشتری را حدس بزنید. مراحل بازی در سه سطح مختلف دسته بندی شده است که شما مسلما شما را مجذوب خود می کند.

از امکانات دیگر بازی میتوان به ایجاد گروه و چت کردن و کمک گرفتن از دیگر بازیکنان هم نام برد. چقدر در مورد ایران باستان میدانید؟ چه اندازه درمورد مکان های تاریخی کشور خود اطلاع دارید؟ بفرمایید خودتان را محک بزنید و در یک چالش جذاب خودتان را دعوت کنید. این بازی به افزایش هوش و دایره لغات شما هم کمک بهسزایی می کند. اگر مایل به دانلود این بازی جدید و جذاب فکری بودید می توانید به باکس دانلود سایتمان مراجعه کنید. تا با لینک مستقیم و رایگان دریافت نمایید.

 

بازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلمات
دانلود بازی بازی کتیبه گمشده _ بازی پازل کلمات با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *