خانه » دانلود بازی راز جنگل The secret of the forest 2.0 برای اندروید

بازی راز جنگل The secret of the forest

بازی راز جنگل The secret of the forest
 • رای: 242
 • نظر: 4
محبوبیت 91% 91%

اسکرین شات ها

بازی راز جنگل The secret of the forestبازی راز جنگل The secret of the forestبازی راز جنگل The secret of the forestبازی راز جنگل The secret of the forestبازی راز جنگل The secret of the forest

بازی راز جنگل The secret of the forest

امروز ما در شهراندروید یک بازی ایرانی در سبک تفننی به نام راز جنگل را منتشر کردیم. احتمالا شما بازی راز جنگل را امتحان کردید و اما اینبار ما بازی هوشمند ان را برای شما در سایت قرار دادیم که می توانید در هر کجا با موبایل خود سرگرم شوید. در ورود به بازی شما باید یک کارکتر را انتخاب کنید و تاس بیاندازید بعد هر عددی که اوردید می توانید بازی را شروع کنید. شما به جنگل می رسید به هر کاج برسید زیر ان یک کارت نمایش داده می شود.

هر کس سه کارت را جمع کند برنده است! روی برکه کارت با طرح و کلید مشخصی نمایش داده می شود که شما باید کاج مطابق با ان شکل را پیدا کنید. و اگر کاج درست را انتخاب کنید برنده می شوید و اگر اشتباه انتخاب کنید باید به خانه شروع بروید و این مجازات شماست. و هر که زودتر به سه کارت برسد برنده بازی میشود. البته باید بگوییم که در ورود به بازی از شما سکه کسر می شود که بعد از برنده شدن به شما دوبرابر سکه بازمیگردد. گرافیک عالی و صدا گذاری جذاب به همراه گیم پلی روان بازی که از ویژگی های محبوب بازی محسوب می شود. نسخه بروز بازی در شهراندروید به صورت رایگان ولینک مستقیم برای شما عزیزان ارائه شده است.

 

بازی راز جنگل The secret of the forest
دانلود بازی بازی راز جنگل The secret of the forest با لینک مستقیم
 1. سلام چرا آنلاین کار نمی‌کند
  مشکل از کجاست ؟
  هر بار میگه اتصال سرور مشکل دارد

  1. سلام وقت بخیر ، بازی دیگه توسط توسعه دهنده پشتیبانی نمیشه و از کافه بازار حذف شده است

  2. منم همین سوال و دارم چرا آنلاین کار نمیکنه؟؟

   1. جواب به Mmmmmmm

    سرور های بازی بسته هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *