خانه » دانلود بازی یازده بازیکن برتر Top Eleven 23.21.1 برای اندروید

بازی یازده بازیکن برتر Top Eleven

بازی یازده بازیکن برتر Top Eleven
  • نسخه 23.21.1
  • اندروید 5.1
  • دسته
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی یازده بازیکن برتر Top Elevenبازی یازده بازیکن برتر Top Elevenبازی یازده بازیکن برتر Top Elevenبازی یازده بازیکن برتر Top Elevenبازی یازده بازیکن برتر Top Elevenبازی یازده بازیکن برتر Top Eleven

بازی یازده بازیکن برتر Top Eleven

به جهانی از فوتبال و استراتژی‌های مدیریتی خوش آمدید! بازی Top Eleven، یک بازی مدیریتی و شبیه‌سازی فوتبال برای دستگاه‌های همراه است. شما در این بازی، به عنوان یک مدیر تیم فوتبال، مسئولیت ساخت، آموزش و رهبری یک تیم را بر عهده خواهید داشت. در ادامه متن کامل برای نسخه این بازی را در شهراندروید مشاهده خواهید کرد:
امکانات جدید:
1. انتقالات بازیکنان: در این نسخه از بازی Top Eleven، امکان انتقال و جذب بازیکنان جدید به تیمتان وجود دارد. با استفاده از بازارانتقالات، به دنبال بازیکنان استعدادمند و با تجربه بگردید و آن‌ها را به تیم خود اضافه کنید. هوشمندی در انتخاب بازیکنان و ترکیب آن‌ها، کلید موفقیت شما خواهد بود.
2. استادیوم و تسهیلات جدید: حالت تمرین، آکادمی جوانان و توانمندسازی تسهیلات و استادیوم تیمتان، به محیط بازی افزوده شده است. امکان ارتقاء و بهبود تسهیلات، افزایش ظرفیت و نیروی تمرینی تیم را به شما می‌دهد. همچنین، با آکادمی جوانان، بازیکنان جوان را به تیم اصلی ترقی دهید و آینده خود را تضمین کنید.
3. رقابت‌های جدید: رقابت در لیگ‌ها و جام‌ها همچنان ادامه دارد و با اضافه شدن رقابت‌های جدید، تنوع بیشتری در مسابقات خواهید داشت. هدف خود را تعیین کرده و تیمتان را به قله موفقیت بر
سانید. از رقابت در لیگ و جام‌های مختلف، تجربه‌های هیجان‌انگیزی را به دست خواهید آورد.
4. بهبود عملکرد: با بروزرسانی به نسخه، عملکرد بازی بهبود یافته است. با سرعت بیشتر، زمان بارگیری کمتر و عملکردی بهینه‌تر، تجربه‌ای پربارتر از بازی را تجربه خواهید کرد.
با نسخه جدید از بازی Top Eleven، تجربه جذابی از مدیریت یک تیم فوتبال را تجربه کنید. با استفاده از استراتژی‌های خاص خود، تیم خود را به قله موفقیت برسانید و به عنوان بهترین مدیر فوتبال شناخته شوید. منتظر شنیدن خبرها و بروزرسانی‌های بعدی از بازی باشید. دنیایی از فوتبال و مدیریت تیم شما را در انتظار دارد!

 

بازی یازده بازیکن برتر Top Eleven
دانلود بازی بازی یازده بازیکن برتر Top Eleven با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *