خانه » دانلود برنامه ویواویدیو VivaVideo Video Editor 9.15.5 برای اندروید

برنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفته

برنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفتهبرنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفتهبرنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفتهبرنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفته

برنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفته

ویواویدیو عنوان پیشرفته ترین برنامه ویرایشگر تصویر است که توسط استودیوی QuVideo Inc برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه حرفه ای می پردازیم. اگر به دنبال یک برنامه فوق تخصصی برای ویرایش ویدیو های خود می گردید باید بگوییم که این برنامه خواسته های شما را کاملا براورده می کند. رابط کاربری بسیار اسان و جذاب که همه می توانند ان این برنامه استفاده کنند یکی از ویژگی های جذاب ان محسوب می شود.

مسلما میتوانید با ویواویدیو ویدیو های بسیار جذاب و یا حتی فیلم های کوتاه بسازید و در شبکه های اجتماعی همچون اینستا، یوتیوب، فیسبوک، تیک تاک و… به اشتراک بگذارید. روز عکس های خود اهنگ بگذارید و یا چند ویدیو را با هم تلفیق کنید. انواع تم تکست و ایموجی و تنظیمات جذاب دیگری در این برنامه موجود است که میتوانید از انها استفاده کنید. کلی افکت های جذاب هنری در برنامه است که می توانید ویدیوی خود را جذاب تر کنید. جدیدترین نسخه برنامه در سایت با لینک مستقیم ارائه شده که میتوانید رایگان دانلود نمایید.

برنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفته
دانلود برنامه برنامه ویواویدیو _ ویرایشگر ویدیوی پیشرفته با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *