خانه » دانلود بازی والیبال مدرن 0.952 Volleyball Modern برای اندروید

بازی والیبال مدرن Volleyball Modern

بازی والیبال مدرن Volleyball Modern
  • رای: 9
  • نظر: 2
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

بازی والیبال مدرن Volleyball Modernبازی والیبال مدرن Volleyball Modernبازی والیبال مدرن Volleyball Modernبازی والیبال مدرن Volleyball Modernبازی والیبال مدرن Volleyball Modern

بازی والیبال مدرن Volleyball Modern

در این وقت از روز ما یک بازی ورزشی به نام والیبال مدرن را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کنیم. در والیبال مدرن شما می توانید تیم خود را بسازید و هر بازیکنی را که مایلید در تیم خود جای گذاری کنید. شما می توانید با ارتقاع بازیکنان خود قدرت تیم خود را بالا ببرید. در طول روز با تعداد معینی می توانید مسابقه دهید و خود را در جدول رتبه ها بالا بکشید. این بازی به صورت انلاین بوده و شما با تیم های برتر سرتاسر ایرانی به صورت زنده به رقابت می پردازید و بعد از پیروزی به شما جوایزی داده می شود. که با سکه ها می توانید بازیکن جدیدی وارد تیم خود بنمایید.

بیش از 300 بازیکن با ملیت های متفاوت در این بازی موجود است که شما می توانید هر طور که می خواهید تیم را بچینید. والیبال مدرن دارای یگ گرافیک عالی سه بعدی و صدا گذاری مهیج که به شما یک بازی واقعی گرا را القا می کند. گیم پلی جذاب و روان این بازی به شما در حرکت به موقع و دریافت عالی توپ کمک بسزایی می کند. در والیبال مدرن در دودسته بازی همچون: بازی استانی، بازی روزانه وجود دارد! که در بازی استانی 186 مرحله متفاوت تشکیل شده است.

شما به صورت تخصصی می توانید تکنیک و تاکتیک های بازیکنان خود را مشخص نموده و به زمین بازی بفرستید. در این بازی بازیکنان هر کدام تکنیک عالی مخصوص به خود را دارد که با جذب بازیکنان قوی به تیم میتوانید قدرت تیم خود را بالا ببرید. اگر دوستدار بازی والیبال و مربیگری را دارید ما به شما بازی والیبال مدرن را پیشنهاد می کنیم. با نصب این بازی می توانید به دنیای والیبال و مدریت تیم وارد شوید. نسخه بروز اینم بازی جذاب در شهر اندروید موجود می باشد. می توانید به صورت رایگان دریافت نموده و ساعتها از یک بازی حرفه ایی والیبال لذت ببرید.

 

بازی والیبال مدرن Volleyball Modern
دانلود بازی بازی والیبال مدرن Volleyball Modern با لینک مستقیم
  1. سلام اپدیت جدید نیومد

    1. سلام ، تا این لحظه بازی نسخه بروز هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات