خانه » دانلود برنامه حسابداری موج Wave accounting 19.3.1 برای اندروید

برنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتور

برنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتور
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتوربرنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتوربرنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتوربرنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتوربرنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتور

برنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتور

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک برنامه امور مالی به نام حسابداری موج را معرفی و منتشر می کنیم. شما با این برنامه می توانید به راحتی امور مالی شخصی و تجاری خود را مدریت کنید. دیگر نگران امور مالی خود نباشید و کارهای خود را به حسابداری موج بسپارید. بعضی مواقعغ پیش امده است که در مدریت امور مالی خود به مشکل خوردیم و نتوانستیم که دخل و خرج خودمان را حساب کنیم! و این یک مسئله پیچیده برای ما به شمار می امده است. اما ما امروز برنامه حسابداری موج را پیشنهاد می کنیم تا تمام کارهای شما را به راحتی انجام دهد.

می توانید هم اکنون این برنامه را از سایت ما با لینک مستقیم دانلود کنید. بعد از دانلود در این برنامه ثبت نام کنید و در قسمت امور مالی شخصی جزئیات مخارج و چک ها، قرض ها، وام های خود را ذخیره کنید و برای یاد اوری تنظیم نماید. در قسمت امور مالی تجاری امکان ثبت کالاهای موجود در انبار، اطلاعات حسابهای مشتریان، ایجاد تقویم کاری، ثبت اطلاعات کارت های بانکی، گزارش گیری دقیق از کلیه تراکنش ها، دریافت رسید الکترونیکی از تراکنش ها، اسکن بارکد محصولات جهت اضافه کردن به برنامه، امکان تهیه نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات و فاکتورهای خود را ذخیره و مدریت نمایید. و کلی امکانات دیگر که با نصب حسابداری موج در اختیارتان قرار می گیرد.

 

برنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتور
دانلود برنامه برنامه حسابداری موج _ شخصی و ثبت فاکتور با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات