خانه » دانلود بازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the door 1.56 برای اندروید

بازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the door

بازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the door
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the doorبازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the doorبازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the doorبازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the doorبازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the door

بازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the door

امروز ما شهر اندروید یک بازی ایرانی در دسته کودکانه به نام کیه کیه در میزنه را قرار دادیم. کیه کیه در میزنه؟ را مطمئنا داستان جالب را شنیدید یک داستان بامزه و همینطور شیرین و حالا ما بازی ان را منتشر کردیم. این بازی داستانی از این قرار است که شب بسیار بارانی و طوفانی است و کم کم در به صدا میاد و حیوانات جدیدی در میزنن و از شما می خواهند که کمکشان کنید. در ورود به بازی باید مهمانان را با اجازه بزرگتر به خانه راه بدهید با انها  اشنا بشید. مهمانان گشته هستند باید ببینید که هر حیوان چه غذایی میخورد و برایش تهیه کنید. از دوستان تازه خود نقاشی بکشید و رنگها رابه راحتی بشناسید.

دارای کارکتر های متفاوت و بامزه که هم این بازی ما را سرگرم می کند و هم باعث شادی شما خواهد شد. چهار بخش بازی با نمک که می توانید سرگرم شوید. یادگیری اسم حیوانات و اشنایی با انها و همینطور انواع رنگها یک بازی کامل اموزشی می باشد. یک محیط کاملا ارامبخش و رنگارنگ که بسیار مجذوب ان می شوید. در این بازی شما دو کمک به نام نیما و نگار دارید که به شما بسیار کمک خواهند کرد. نسخه بروز بازی کیه کیه در میزنه در شهراندروید به صورت رایگان و لینک مستقیم ارائه شده است.

 

بازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the door
دانلود بازی بازی کیه کیه در میزنه Who knocks at the door با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *