خانه » دانلود برنامه ویسگون Wisgoon 8.6.8 برای اندروید

برنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoon

برنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoon
  • رای: 17
  • نظر: 0
محبوبیت 88% 88%

اسکرین شات ها

برنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoonبرنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoonبرنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoonبرنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoonبرنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoon

برنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoon

امروز ما در شهراندروید یک برنامه کاربردی در دسته شبکه اجتماعی به نام ویسگون را منتشر کردیم. ویسگون عنوان یک برنامه بسیار کاربردی است که می توانید در ان فیلم و عکس همینطور چت نمایید. تمامی فیلم ها و عکس های مورد نظر خود را برای دوستان و خانواده را به اشتراک بگذارید یا تصاویر دیگران را لایک کنید. همینطور می توانید تصاویری که می خواهید با کیفیت بالا ذخیره کنید یا اگر سرعت اینترنت شما کند بود با کیفیت پایین تر ذخیره نمایید. با خانواده و دوستان در گروه یا چت های خوصوصی داشته باشید. برای تصاویر دیگران نظر بفرستید و دوستان تازهایی پیدا کنید.

همینطور می توانید اخرین رویداد ها را نیز مشاهده نمایید. یک برنامه کاملا ایرانی در سبک اپلیکیشن اینستاگرام که قابلیت های ان را در خود جای داده است. هم اکنون می توانید برنامه های مشابه همچون باهم و ایتا را در سایت مشاهده و دانلود نمایید. نسخه بروز برنامه ویسگون به صورت رایگان در شهراندروید ارائه شده است.

برنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoon
دانلود برنامه برنامه و شبکه اجتماعی فیلم و عکس ویسگون Wisgoon با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات