خانه » دانلود بازی همسران شاه wives of the king 1.3 برای اندروید

 بازی همسران شاه wives of the king

 بازی همسران شاه wives of the king
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

 بازی همسران شاه wives of the king بازی همسران شاه wives of the king بازی همسران شاه wives of the king بازی همسران شاه wives of the king

 بازی همسران شاه wives of the king

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک فکری معمایی به نام همسران شاه را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. در یک شب طوفانی شاه با کابوس وحشتناکی از خواب بر می خیزد و تصمیم می گیرد تا همسران خود را به قتل برساند. او تصمیم گرفته تا از همسران خود سوالاتی بپرسد و از انها ازمونی بگیرد اگر درست بگویند جان انها حفظ می شود. شما در این بازی ناجی انها هستید و باید با تکیه بر هوش و ذکاوت خود از جان انها مواظبت کنید. به سوالات و معما ها جواب درست بده و انها را نجات دهید. اگر دنبال یک بازی معمایی در سبک جدید ایرانی هستید پیشنهاد ما به شما بازی همسران شاه می باشد.

بازی همسران شاه دارای مراحل متنوعه و معماهای سخت و نفس گیر است که حل انها به شما بستگی دارد. کارکتر های ایرانی و گرافیک اصیل و سنتی به همراه صداگذاری مهیج از ویژگی های محبوب بازی محسوب می شود. و از دیگر ویژگی های بازی می توان به افزایش نکته سنجی و تقویت حافظه همینطور انیمیشن های جذاب و حجم کم بازی نام برد. نسخه بروز بازی همسران شاه در شهراندروید موجود می باشد که می توانید با لینک مستقیم و رایگان دریافت کنید.

 

 بازی همسران شاه wives of the king
دانلود بازی  بازی همسران شاه wives of the king با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات