خانه » دانلود برنامه یوتیوب موزیک YouTube Music 6.42.52 برای اندروید

برنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقی

برنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقیبرنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقیبرنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقیبرنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقی

برنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقی

یوتیوب موزیک عنوان یک برنامه جذاب در دسته شبکه اجتماعی است که ما در شهراندروید به معرفی و انتشار ان می پردازیم. گوگل که مالک یوتیوب است روزانه تعداد زیادی ویدیو موزیک در ان منتشر می کند و بازدید زیادی دارد. گوگل با با تحلیل ویدیو ها اهنگ هایی که مخاطبین می خواهند را پیشنهاد می کند. یعنی بر اساس سلیقه مخاطبین خود اهنگ هایی را پیشنها می کند. ولی این امر در یوتیوب بود و باید در بستری دیگر انجام می شد. برای همین گوگل در سال 2015 سرویس یوتیوب موزیک را تاسیس کرد. اهنگ های زیادی از هر خواننده و در هر زبانی در این برنامه پیدا می شود.

حتی میتوانید ویدیو موزیک و یا کنسرت خواننده های مختلف را در این برنامه تماشا کنید و لذت ببرید. بعد از انتشار این برنامه در مدت زمان کوتاهی توانست که رقیب بسیار قدری برای سرویس های بزرگ موسیقی شود. هر چه شما از این سرویس بیشتر استفاده کنید گوگل شما را بیشتر شناخته و اهنگ هایی متاسب با سلیقه شما را پیشنهاد می کند. اخرین اهنگ های خوانندگان را بعد از انتشار تولید کننده را در این برنامه خواهید دید. باید به طور کل بگوییم که هر خواسته ایی که از یک برنامه ارتباط با هنرمندان موسیقی دارید این برنامه براورده می کند. برای دانلود جدیدترین نسخه برنامه با لینک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

برنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقی
دانلود برنامه برنامه یوتیوب موزیک _ ارتباط با هنرمندان موسیقی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات