خانه » دانلود برنامه زیره (کالری شمار) 10.0.1 Zireh برای اندروید

برنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zireh

برنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zireh
  • رای: 19
  • نظر: 0
محبوبیت 89% 89%

اسکرین شات ها

برنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zirehبرنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zirehبرنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zirehبرنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zireh

برنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zireh

در این وقت از روز ما یک برنامه ایرانی و پرکاربرد در دسته تناسب اندام را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. با این برنامه شما یک مربی همراه و دقیق دارید که به شما به رسیدن به وزن ایده ال کمک زیادی می کند. باید وزن و قد خود را وارد کنید و زیره نسبت به وزنتان برنامه غذایی سالم و ورزشی ارائه می کند. شما دیگر همیشه با وعده های غذایی سالم و مقوی همیشه سلامت و پرانرژی خواهید بود. همینطور می توانید در زیره با کارشناسان تماس گرفته و برنامه ورزشی دقیق و کاربردی دریافت کنید. با وارد کردن وزن، قد، جنسیت، دور مچ کار خود را به بهترین نحو شروع می کند.

شما با این برنامه در کمترین زمان به بهترین نتیجه خو.اهید رسید. اسم غذاها و کالری ان را نشان داده و همیشه و هر زمان مثل یک مربی حرفه ایی همراه شما است. زیره تا هم اکنون کاربران زیادی را به خود جذب نموده و همه از کارایی این برنامه راضی بوده اند. نسخه بروز برنامه زیره در شهر اندروید موجود می باشد. همینطور می توانید برنامه مشابه به نام کرفس هم دیدن کنید. هر چه زودتر این برنامه جذاب را دانلود نموده و به وزن ایده ال خود در کمترین زمان برسید.

 

برنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zireh
دانلود برنامه برنامه زیره (کالری شمار، رژیم و برنامه ورزشی) Zireh با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات