خانه » دانلود برنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگاد ZyPod 3.7.1 برای اندروید

برنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگاد

برنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگاد
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگادبرنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگادبرنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگادبرنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگاد

برنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگاد

ویپاد عنوان یک برنامه امور مالی است که توسط شهر هوشمند کیدزی برای اندروید منتشرشده است. ما امروز  در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه جذاب و کاربردی می پردازیم. با این برنامه می توانید برای کودکان و نوجوانان زیر 18 سال حساب و کارت بگیرید. و بدون مراجعه به بانک تمامی کار های خود را انجام دهید و کارتی با 50 هزار تومان هدیه دریافت کنید. کارت هایی  با طرح و رنگ دلخواه می توانید ظرف چند دقیقه دریافت کنید.

این برنامه پشتیبانی 24 ساعته دارد و شما میتوانید بر تراکنش های فرزندان خود نظارت داشته باشید. یا برای انها سقف برداشت و خرجی معین کنید. به این صورت می توانید کودکی مستقل، استقلال مالی، اموزش سواد مالی به کودکان و نوجوانان خود داشته باشید. رابط کاربری برنامه بسیار روان و اسان می باشد و شما میتوانید به راحتی از ان استفاده کنید. برای کودکان و نوجوانان خود سرمایه گذاری کنید در محیطی کاملا امن محیا کنید. و کلی امکانات و خدمات بی نظیر دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. جدیدترین نسخه برنامه در سایت با لینک مستقیم و رایگان ارائه شده که میتوانید رایگان دانلود کنید.

برنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگاد
دانلود برنامه برنامه ویپاد _ حساب کودک و نوجوان پاسارگاد با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *