خانه » دانلود بازی خانواده مجازی 2 _ Virtual Families 2 v1.7.13 برای اندروید

بازی خانواده مجازی Virtual Families 2

بازی خانواده مجازی Virtual Families 2
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی خانواده مجازی Virtual Families 2بازی خانواده مجازی Virtual Families 2بازی خانواده مجازی Virtual Families 2بازی خانواده مجازی Virtual Families 2بازی خانواده مجازی Virtual Families 2

بازی خانواده مجازی Virtual Families 2

Virtual Families یک بازی شبیه‌ساز زندگی است که در آن شما به عنوان یک مدیر خانواده، مسئولیت ساخت خانه، تأمین غذا و نگهداری از اعضای خانواده خود را دارید. بازیکنان می‌توانند با انتخاب یکی از اعضای خانواده، آغاز کننده‌ی بازی شوند.
در این بازی، هدف شما در پرورش و مراقبت از خانواده‌ی خود است. شما باید برای آن‌ها غذا تأمین کنید، به آن‌ها کمک کنید که به دنبال شغل خود بروند، خانه را با تجهیزات و امکانات جدیدتری بهبود بخشید و از همه مهم‌تر، خانواده‌ی خود را با کسب و کارهای مختلف از نظر مالی پشتیبانی کنید.
برای انجام این کارها، شما باید برای خانواده‌ی خود مهارت‌های جدیدی یاد بگیرید و آن‌ها را در پیشرفت مهارت‌های خود، به دنبال تأمین درآمد بیشتر کنید. همچنین باید از خانواده‌ی خود مراقبت کرده و آن‌ها را در برابر بیماری‌ها و اتفاقات ناگوار محافظت کنید.
در Virtual Families، شما به محض شروع بازی، با یک خانه کوچک و کمی پول شروع می‌کنید. بازی از شما خرید تجهیزات و امکانات جدیدی برای خانه، تأمین غذا، پرورش خانواده، به روز رسانی مهارت‌ها و بهبود درآمد خانواده‌ی خود را می‌خواهد.
همچنین، بازیکنان باید به خانواده‌ی خود در اوقات سخت کمک کنند و از آن‌ها حمایت کنند تا بتوانند هدف خود را در بازی تحقق بخشند.برای دانلود نسخه بروز بازی به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

بازی خانواده مجازی Virtual Families 2
دانلود بازی بازی خانواده مجازی Virtual Families 2 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات