خانه » دانلود بازی هزار سنگر A thousand trenches 1.0 برای اندروید

بازی هزار سنگر A thousand trenches

بازی هزار سنگر A thousand trenches
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی هزار سنگر A thousand trenchesبازی هزار سنگر A thousand trenchesبازی هزار سنگر A thousand trenchesبازی هزار سنگر A thousand trenchesبازی هزار سنگر A thousand trenches

بازی هزار سنگر A thousand trenches

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام هزار سنگر را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. هزار سنگر عنوان یک بازی اکشن است که رشادت و شجاعت مردن شهرامل را در سال 1360 را در مقابل منافقین نشان می دهد. مردم دلیر امل و مازندران توسط منافقین محاصره شده بودند و از شهر خود دفاع کردند و ظرف 10 ساعت حمله انها را سرکوب و انها را شکست دادند. این بازی به ما هوشیاری مردمان را نشان می دهد! شما در این بازی نقش دلیران شهر امل را دارید که باید از شهر خود دفاع کنید.

دارای سه محیط جنگل روستایی و شهری که می توانید مبارزه را در محیط های مختلف تجربه کنید. حدود 20 مرحله متنوعه که در اپدیت های جدید این بازی مراحل افزایش می یابد. و کلی سلاح های جذاب و قدرت های عالی که می توانید از انها استفاده کنید. از ویژگی های عالی هزار سنگر می توان به گرافیک جذاب و صدا گذاری مهیج به همراه گیم پلی روان اشاره کرد. نسخه بروز بازی هزار سنگر در شهراندروید به صورت رایگان و لینک مستقیم ارائه شده است.

 

بازی هزار سنگر A thousand trenches
دانلود بازی بازی هزار سنگر A thousand trenches با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *