خانه » دانلود بازی ادابازی 4.0.3 adabazi برای اندروید

بازی ادابازی adabazi

بازی ادابازی adabazi
  • رای: 8
  • نظر: 0
محبوبیت 87% 87%

اسکرین شات ها

بازی ادابازی adabaziبازی ادابازی adabaziبازی ادابازی adabaziبازی ادابازی adabaziبازی ادابازی adabazi

بازی ادابازی adabazi

ما امروز در شهر اندروید یک بازی پرطرفدار در دسته تفننی به نام ادابازی را منتشر کردیم. ادابازی یک بازی سرگرم کننده در کنار خانواده و دوستان می باشد. در این بازی این امکان وجود دارد که شما 14 گروه تشکیل بدهید و به صورت پانتومیم با هم به رقابت بپردازید. 17 دسته در موضوعاتی همچون: عمومی، خوراکی، اشیاء، فیلم و سینما، مشاهیر، جانوران، ضرب المثل، اماکن و گردشگری، شغل، ورزشی، کتاب، شهر و کشور، موسیقی، کودکان، سلبریتی، علمی و فوتبال می باشد.

دارای 16 هزار کلمه که کلمات برای شما تکراری نخواهد شد. اوقات خوشی را در کنار خانواده و دوستان سپری کنید و با در کنار هم بودن لذت ببرید. در این روز ها در بیشتر مهمانی ها همه در تلفن همراه خود سرگرم هستند و کمتر با هم وقت می گذرانند یا صحبت می کنند و چقدر خوب می شود که بازی باشد که همه در کنار هم لذت ببریم و صمیمیت بینمان بیشتر شود. خب ادابازی فرصتی برای همه ما ایجاد می کند تا باهم بخندیم و در کنار هم دیگر بودن لذت ببریم.

در این بازی شما در چند سطح می توانید با هم رقابت کنید در سطوحی همچون : سرعتی ، ضرب المثل، کلمه و ترانه در 5 تا 7 ثانیه با هم مسابقه دهید. در این بازی شما می توانید 2 تا 14 گروه تشکیل بدهید و 3 تا 36 دور با هم به مسابقه بپردازید. بهترین رویداد برای ایام نوروز و یلدا که همه در کنار هم هستیم. ادابازی یک هوش مصنوعی قوی دارد که تمامی امتیازات و خطا های گروه را ثبت می کند و در اخر برنده را مشخص می نماید. موسیقی جذابی پخش می شود و هر 30 ثانیه ای که اضافه بیاورید یک امتیاز به شما داده خواهد شد. نسخه بروز ادابازی در شهر اندروید موجود می باشد. با نصب این برنامه اوقات خوشی برای خود و خانواده و دوستان بسازید.

 

بازی ادابازی adabazi
دانلود بازی بازی ادابازی adabazi با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *