خانه » دانلود بازی عصر میمون ها Age of Apes 0.57.6 برای اندروید

بازی عصر میمون ها Age of Apes

بازی عصر میمون ها Age of Apes
  • رای: 7
  • نظر: 0
محبوبیت 71% 71%

اسکرین شات ها

بازی عصر میمون ها Age of Apesبازی عصر میمون ها Age of Apesبازی عصر میمون ها Age of Apesبازی عصر میمون ها Age of Apesبازی عصر میمون ها Age of Apes

بازی عصر میمون ها Age of Apes

به دوران “Age of Apes” خوش آمدید! در این بازی هیجان‌انگیز و استراتژیک، شما به دنیایی پس از انقراض بشریت وارد می‌شوید که اکنون توسط میمون‌ها سکونت داده شده است. هدف شما باید ساخت  موشک و توسعه شهری پیشرفته را به عهده بگیرید و با بازیکنان دیگر در مسابقه‌ها و جنگ‌ها به رقابت بپردازید. در این دوران برای بقا و پیروزی، باید مهارت‌های خود را به کار بگیرید و برای تمدن خود منابع و قدرت را به دست آورید.
در Age of Apes، شما می‌توانید شهری قدرتمند را با احداث ساختمان‌ها، تحقیقات علمی و تجارت بنا کنید. همچنین، می‌توانید ارتشی از میمون‌های جنگجوی خود را تشکیل دهید و در جنگ‌ها و نبردهای استراتژیک شرکت کنید. هر میمون دارای مهارت‌ها و قابلیت‌های خاصی است که می‌تواند در نبردها به شما کمک کند. بنابراین، باید تیم خود را با دقت انتخاب کنید و آن‌ها را بهترین تجهیزات و تاکتیک‌ها تجهیز کنید.
Age of Apes دارای گرافیکی زیبا و جزئیاتی دقیق است که به شما اجازه می‌دهد در دنیای پس از انسان‌ها عمیقاً فرو روید. از مناظر طبیعی گرفته تا ساختمان‌ها و وسایل فانتزی، همه چیز در این بازی زیبا و جذاب است.
علاوه بر رقابت با بازیکنان دیگر، شما می‌توانید به تحالف‌ها بپیوندید و با دوستان خود در جنگ‌های گروهی شرکت کنید.
همچنین، می‌توانید مناطق جدید را کشف کرده و منابع مورد نیاز خود را جمع آوری کنید تا شهر خود را به رونق برسانید.
آیا آماده هستید تا در دوران Age of Apes، مهارت و استراتژی خود را به چالش بکشید و تمدن میمون‌ها را رونق دهید؟ پس به ما بپیوندید و در این ماجراجویی جذاب شرکت کنید! هم اکنون می توانید اخرین نسخه این بازی جذاب را رایگان و با لینک مستقیم از شهراندروید دانلود کنید.

 

بازی عصر میمون ها Age of Apes
دانلود بازی بازی عصر میمون ها Age of Apes با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *