خانه » دانلود بازی مامور عملیات ویژه Agent Action 1.6.9 برای اندروید

Agent Action - Spy Shooter بازی مامور عملیات ویژه

Agent Action - Spy Shooter بازی مامور عملیات ویژه
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

Agent Action - Spy Shooter بازی مامور عملیات ویژهAgent Action - Spy Shooter بازی مامور عملیات ویژهAgent Action - Spy Shooter بازی مامور عملیات ویژهAgent Action - Spy Shooter بازی مامور عملیات ویژه

بازی مامور عملیات ویژه Agent Action

بازی Agent Action عنوانی در سبک اکشن سوم شخص می باشد که دارای مضمون جاسوسی است. شما در نقش یک جاسوس هستید که باید از تمام مهارت های خود برای شکست دشمنان استفاده نماید. نسخه جدید این بازی در شهر اندروید آماده دریافت است.
در بازی مامور عملیات ویژه شما در نقش یک مامور حرفه ای ویژه هستید که به منظور انجام یک ماموریت بزرگ و خطیر انتخاب شده است. برای نجات جهان، باید تمام افراد شرور موجود در بازی را از میان بردارید. دشمنان شما طیف گسترده ای را در بر می گیرند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. شما قادر خواهید بود در محیط های مختلف دشمنان را بیابید و با آنها مبارزه کنید.
تنوع سلاح های بازی در حد خوبی رعایت شده و می توانید از انواع سلاح های مختلف مانند شات گان، تک تیراندازها استفاده کنید. دقت داشته باشید که تنها راه پیروزی شما نبرد رودررو نیست و گاهی اوقات باید از روش های غیرمستقیم و مخفی کاری هم استفاده نمایید که در این صورت باید زیرکی و حرفه خود را به کار ببرید. همچنین شما طی بازی با افرادی روبرو می شوید که می توانند به شما کمک کنند تا ماموریت خود را با موفقیت انجام دهید. اگر از طرفداران بازیهای آرکید هستید، پیشنهاد می کنم تجربه این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید.

ویژگی های بازی Agent Action – Spy Shooter :

  • قابلیت تغییر دادن کاراکتر بازی پیش از شروع هر مرحله
  • تنوع نسبتا بالای سلاح ها
  • گرافیک هنری قابل توجه و جالب
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده
  • تنوع خوب شخصیت های بازی
  • صداگذاری متناسب با محیط

 

Agent Action - Spy Shooter بازی مامور عملیات ویژه
دانلود بازی Agent Action - Spy Shooter بازی مامور عملیات ویژه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات