خانه » دانلود بازی حمله هوایی Air attack 4 برای اندروید

بازی حمله هوایی

بازی حمله هوایی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی حمله هواییبازی حمله هواییبازی حمله هواییبازی حمله هوایی

بازی حمله هوایی

ما امروز در شهراندروید به معرفی یک بازی اکشن به نام حمله هوایی می پردازیم. داستان بازی از این قرار است که جنگی بزرگ بین دو کشور قدرتمند شکل گرفته است. کشور دشمن پایگاه خود را در ابهای کشورتان ساخته و مهمات و ناو های جنگی خود را مستقر می کند. از ان جایی که قدرت دشمنتان از شما بسیار بیشتر است شما نمی توانید به صورت مستقیم حمله کنید. و فرمانده کشور شما تصمیم می گیرد که از نیرو های خوب خود کمک بگیرد که شما یکی از انها هستید.

باید به پایگاه دشمن رفته و مهمات و اسیب بزرگی به انها وارد کنید. و کلی ماموریت های خطرناک دیگر که باید برای انها اماده باشید. در این بازی شما هیچ نیروی کمکی ندارید و باید به تنهایی کار خود را به نحو احسنت انجام دهید. باید سوار هلیکوپتر خود شوید و با بهترین نشانه گیری موشک های خود را بر سر دشمن بریزید. دشمن شما بسیار بزرگ است که ناو های جنگی و سلاح های خطرناک زیادی دارد باید انها را نابود ساخته و مواظب خودتان باشید. 8 هلیکوپتر مجهز و عالی در بازی موجود است که میتوانید از انها استفاده کنید.

میتوانید سلاح ها و موشک های خود را ارتقا دهید تا قدرتتان برای جنگ بیشتر شود. دارای سه مدل مختلف بازی: جنگ در دریا، جنگ در خشکی و جنگ در هوا می باشد. مراحل و البته ریئس های خطرناک در بازی که هیجان را برای شما بیشتر می کند. گرافیک بسیار عالی و جلوه های صوتی جذاب که شما را بسیار سوپرایز خواهد کرد. گیم پلی بازی روان و اعتیاد اور است به طوری که با یک بار بازی دیگر ان را کنار نمی گذارید. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده که میتوانید با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید.

 

بازی حمله هوایی
دانلود بازی بازی حمله هوایی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *