خانه » دانلود بازی امیرو ماهی بگیر 1.6.4 Amiro catch fish برای اندروید

بازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fish

بازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fish
  • رای: 5
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

بازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fishبازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fishبازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fishبازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fishبازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fishبازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fish

بازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fish

امروز ما در شهر اندروید یک بازی ایرانی در سبک تفننی به نام امیرو ماهی بگیر را معرفی و منتشر کردیم. امیرو ماهی بگیر عنوان یک بازی تفننی و سرگرم کننده است که شما را به اعماق دریا می برد تا شکار ماهی را یاد بگیرید. در این بازی شما در نقش امیر هستید که در دریای خلیج فارس باید شنا کنید و انواع ماهی ها را شکار نمایید. انواع اسلحه های شکار موجود است که هر کدام را که بخواهید می توانید استفاده کنید و بهترین ماهی را شکار نمایید.

با گرفتن هر ماهی به شما سکه تعلق میگیرد که می توانید اسلحه های خود را ارتقا بدهید. از ویژگی های عالی این بازی می توان به گرافیک و صدا گذاری عالی به همراه گیم پلی روان اشاره کرد.حتی می توانید اشیاع قیمتی زیادی در دریا پیدا کنید و در بازار بفروشید و پول زیادی به دست اورید. این بازی دارای مراحل متنوع است که این بازی را برای شما سرگرم کننده تر می کند. نسخه بروز این بازی در شهراندروید موجود است که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

بازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fish
دانلود بازی بازی امیرو ماهی بگیر Amiro catch fish با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *