خانه » دانلود بازی پارک آبی Aquapark.io 6.10.0 برای اندروید

بازی شبیه سازی پارک آبی

بازی شبیه سازی پارک آبی
  • نسخه 6.10.0
  • اندروید 7.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی شبیه سازی پارک آبیبازی شبیه سازی پارک آبیبازی شبیه سازی پارک آبیبازی شبیه سازی پارک آبی

بازی شبیه سازی پارک آبی

پارک ابی عنوان یک بازی تفننی است که توسط استودیوی VOODOO برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب می پردازیم. این بازی توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه خواستی را از ان خود کند و جزوء پرطرفدار ترین ها محسوب شود! که ما با انتشار این بازی میخواهیم شما را به وجد بیاوریم. همان طور که از اسم بازی مشخص است شما در یک پارک ابی بزرگ هستید که بعد از انتخاب شخصیت خود باید از سرسره بزرگ سر بخورید.

البته به این سادگی هم نیس بلکه چالش اصلی بازی این است که باید از دیگر بازیکنان جلو بزنید. چگونه؟ با ضربه زدن به انها و خارج کردنشان از سرسره و خودتان را زودتر از همه به خط پایان برسانید. به همین صوت مراحل را رد کنید! البته باید بگوییم که به همین سادگی و راحتی نیست و جذابیت های خاص خود را این بازی دارا می باشد. شما از سرره های بزرگ باید سر بخورید و کنترل خود را هم داشته باشید که از مسیر خارج نشوید.

برای شما پیش می اید که از یک سرسره که خلاص می شوید با یک پرش به سرسره بعدی می روید. گرتافیک سه بعدی و رنگارنگ این بازی این حس واقعی را به شما القا خواهد کرد. گیم پلی بازی بسیار اعتیاد اور است که با یک بار بازی دیگر نمی توانید ان را کنار بگذارید. جدیدترین نسخه این بازی سرگرم کننده در سایت ارائه شده است که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی شبیه سازی پارک آبی
دانلود بازی بازی شبیه سازی پارک آبی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات