خانه » دانلود برنامه آرش و آنا 5.2.700 خود آموز پایه اول تا ششم دبستان برای اندروید

برنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستان

برنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستان
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستانبرنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستانبرنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستانبرنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستانبرنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستان

برنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستان

ما امروز در شهر اندروید یک برنامه عالی اموزشی برای پایه اول تا ششم به نام ارش و انا را معرفی و منتشر می کنیم. ارش و انا یک برنامه اموزشی تمام کتاب های درسی مقطع دبستان است. که به صورت انیمیشن و داستان های جذاب روایت گرفته از درس ها به زبانی اسان و مفهومی به دانش اموزان اموزش می دهد. این برنامه دارای اموزش های عالی به همراه ازمون، کارنامه، بسته علوم فندوق به صورت رایگان، ازمون های تعاملی و بانک سوالات از کتاب ها می باشد. همینطور دارای بسته های اموزشی برای پیش دبستانی و مهد که انها را برای مدرسه اماده می کند. با این برنامه می توانید فرزندان 5 تا 13 ساله خود را به راحتی تمامی کتب های درسی را اموزش دهید! همینطور اموزش زبان انگلیسی و علوم کامپیوتر و خلاقیت را به راحتی بیاموزند.

ویدیو ها دارای انیمیشن های جذاب با گرافیک عالی و صدا گذاری مهیج با بهترین گویندگان می باشد تا اموزش را برای دانش اموزان راحتتر کنند. حتی این برنامه برای کسانی که خارج از ایران زندگی می کنند بسیار عالی است می توانند خط فارسی یا ریاضی را به فرزندان خود با این برنامه اموزش دهند. برنامه ارش و انا یک برنامه بین المللی می باشد و دارای مجوز اعتبار از وزات اموزش پرورش می باشد. پس همین الان این برنامه اموزشی جذاب را برای دانش اموزان خود دانلود کنید و از مطالب اموزشی ان بهر ببرید.

 

برنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستان
دانلود برنامه برنامه آرش و آنا _ خود آموز پایه اول تا ششم دبستان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *