خانه » دانلود بازی بقا در جزیره دایناسورها ARK: Survival Evolved 2.0.29 برای اندروید

بازی بقا در جزیره دایناسورها

بازی بقا در جزیره دایناسورها
  • نسخه 2.0.29
  • اندروید 7.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی بقا در جزیره دایناسورهابازی بقا در جزیره دایناسورهابازی بقا در جزیره دایناسورهابازی بقا در جزیره دایناسورهابازی بقا در جزیره دایناسورها

بازی بقا در جزیره دایناسورها

بقا در جزیره دایناسورها عنوان یک بازی اکشن است که توسط استودیو Studio Wildcard برای اندروید منتشر شده است. ما در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی مهیج می پردازیم. بار دیگر با انتشار یک بازی اکشن جذاب مهیج شما را به وجد بیاوریم که مطمئنیم که با یک بار بازی دیگر نمی توانید این بازی را کنار بگذارید. داستان بازی از ان جایی شروع می شود که شما در یک جزیره زامبی زده از خواب بیدار می شوید. همه چیز برایتان جدید و جذاب است در قدم اول به گشت و گذار می پردازید تا اطراف خود را ببینید. بعد به دنبال افراد زنده در جزیره می گردید و باید ببینید که انها قابل اعتماد هستند یا نه؟

همینطور باید به راه خود ادامه دهید و چیز هایی پیدا کنید تا با کمک انها بتوانید به بقا ادامه دهید. در این بازی میتوانید انواع سلاح و لباس بسازید، همینطور میتوانید پناهگاه، روستا و یا حتی شهر بسازید. 80 نوع دایناسور قابل رام در بازی موجود است که میتوانید انها را رام کنید. باید تلاش کنید که زنده بمانید و برای خود سرپناه بسازید تا از خطرات در امان بمانید.

و یا با دیگر قبیله ها متحد شوید که البته بهتر هم می باشد. به طور کلی باید بگوییم که این بازی تماما به شما و تصمیم هایتان بستگی دارد پس تلاش خود را بکنید. بازی بقا در جزیره دایناسورها توانست در مدت زمانی بعد از انتشار به امتیاز بالایی از بازیکنان و همینطور جزوء پرطرفدارترین بازی ها محسوب شود. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

بازی بقا در جزیره دایناسورها
دانلود بازی بازی بقا در جزیره دایناسورها با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *