خانه » دانلود بازی پاور تانک : جنگ جهانی مدرن 1.20.353 Armor Age: WW2 tank strategy برای اندروید

بازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن Armor Age: WW2 tank strategy

بازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن Armor Age: WW2 tank strategy
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن Armor Age: WW2 tank strategyبازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن Armor Age: WW2 tank strategyبازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن Armor Age: WW2 tank strategyبازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن Armor Age: WW2 tank strategy

بازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک بازی جدید استراتژی به نام پاور تانک می پردازیم. در این بازی تجربه مدریت تانک های جنگ جهانی دوم را خواهید داشت. باید با یک استراتژی عالی پایگاه دشمن را از بین ببرید و انها را منهدم کنید. شما فرمانده تمامی تانک های جنگ جهانی هستید فرمان اتش را در بهترین زمان بدهید تا پیروز میدان شوید. دارای نبرد های نفس گیر که باید امادگی ان را داشته باشید.

بیش از 50 نوع تانک زرهی متفاوت که می توانید از در نبرد خود از انها استفاده کنید. همینطور می توانید کشور های مختلفی را انتخاب کنید و این یکی از بهترین قابلیت های بازی می باشد. همچون یک فرمانده توانمند در جنگ ااز پیشروی دشمنان جلوگیری کنید و شهر ها یا کشور های زیادی را ازاد نمایید. این بازی بر اساس تاریخ طراحی شده و ویژگی های تانک و اسلحه ها تمامی مخصوص جنگ جهانی دوم می باشد.

گرافیک سه بعدی و خیره کننده به همراه جلوه های صوتی مهیج که تجربه یک بازی هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می اورد. گیم پلی بازی به صورتی است که شما را ساعتها سرگرم خواهد کرد. پس اگر دنببال یک بازی جدید جنگی تانکها می باشید بهترین بازی پیشنهادی ما بازی پاور تانک می باشد. پس همین الان این بازی استراتژی جدید را از سایت ما با لینک مستقیم دانلود کنید و ساعتها سرگرم باشید.

 

بازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن Armor Age: WW2 tank strategy
دانلود بازی بازی پاور تانک _ جنگ جهانی مدرن Armor Age: WW2 tank strategy با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *