خانه » دانلود بازی مهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha’s party برای اندروید

مهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha's party

مهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha's party
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

مهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha's partyمهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha's partyمهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha's partyمهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha's party

مهمان اصغرآقا (عروسی) Asghar Agha’s party

لمروز ما یک بازی جذاب ایرانی در دسته تفننی به نام مهمان اصغر اقا را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کنیم. ایم بازی تفننی و جذاب یکی از بازی های پرطرفدار می باشد که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. تعداد دانلود این بازی بیش از +2 میلیون نفر می باشد . در این بازی یک خانواده وجود دارد که به مهمانی می روند و نقش شما پسر خانواده است که باید در مهمانی یواشکی میوه و اجیل بخورید. اما به این راحتی ها هم نیست شما باید این کار را یواشکی انجام دهید تا صاحب خانه نفهمد اگر بفهمد شما جلوی همه ضایع می شوید. گرافیک کارتونی و زیبای ان به جذابیت این بازی افزوده است.

یکی دیگر از ویژگی های بارز این بازی صدا گذاری بامزه ان که در مورد یارانه و بقیه موارد صحبت می کتتد که شما در طول بازی بامزه شاد هم می شوید. دارای 8 مرحله با گفتوگو های متفاوت و میزبان های متفاوت است که شمارا دوچندان سرگرم می کند. این بازی جذاب را می توانید در کنار خانواده انجام دهید و ساعت ها لذت ببرید. شما حتی می توانید دوستان و خانواده را دعوت کنید و امتیاز بگیرید و با بالا رفتن امتیازات دیالوگ های جدیدی یگیرید و از صحبت های بانمک انها کلی بخندید. نسخه بروز این بازی بامزه در سایت شهراندروید موجود است. با مراجعه به باکس دانلود به صورت انلاین دریافت کنید.

 

مهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha's party
دانلود بازی مهمان اصغرآقا (عروسی) 1.16 Asghar Agha's party با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *