خانه » دانلود بازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanks 123 برای اندروید

بازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanks

بازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanks
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanksبازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanksبازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanksبازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanksبازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanks

بازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanks

نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanks عنوان یک بازی ایرانی در سبک اکشن است که توسط گلیم گیمز طراحی و منتشر شده است. بازی نقشه جنگ به این صورت می باشد که شما کنترل یک تانک جنگی دارید و باید با دشمنان بجنگید و انها را از بین ببرید.

تانک های بسیار قدرتمند دیگری موجود است که باید انها را منفجر کنید. دارای 60 مرحله متنوع و جذاب و سخت که باید تلاش خود را بکنید تا بتوانید انها را از میان بردارید. میدان های مختلف برای مبارزه که در ساعات مختلف روز طراحی شده است.

یک بازی اکشن فوق جذاب با گرافیک عالی و صدا گذاری مهیج به همراه گیم پلی روان که ساعتها با این بازی سرگرم خواهید بود. 10 نوع دشمن متفاوت با رفتار های مختلف این بازی را چالش برانگیز می کند. اگر دوستدار یک بازی اکشن جذاب هستید بازی نقشه جنگ در نوع خود بهترین است. نسخه بروز بازی در شهراندروید به صورت رایگان و لینک مستقیم ارائه شده است.

 

بازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanks
دانلود بازی بازی نقشه جنگ: نبرد تانک ها Battle OF Tanks با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *