خانه » دانلود بازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eagles 1.5.1 برای اندروید

بازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eagles

بازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eagles
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eaglesبازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eaglesبازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eaglesبازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eagles

بازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eagles

نبرد عقاب ها یک بازی اکشن ایرانی است که توسط استودیو بازی سازی آرمان گیمز طراحی و منتشر شده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی این بازی جذاب می پردازیم. در این بازی شما نقش یک خلبان حرفه ایی را دارید که در اسمان باید با دشمنان مبارزه کنید و انها را از بین ببرید.

بازی نبرد عقاب ها یک بازی داستانی با ماموریت های متعدد می باشد. هیجان یک بازی منحصر به فرد را در نبرد عقاب ها خواهید چشید! شما باید متکی بر هوش خود یک استراتژی عالی بچینید تا بتوانید ماموریت ها را به نحو احسنت انجام دهید.

داگ فایت، نبرد تن به تن، فرار از دید دشمن و اتفاق های زیادی در این بازی رقم خواهد خورد. دارای انواع جنگنده با قابلیت های متفاوت که می توانید در بازی خود از انها استفاده کنید. گیم پلی جذاب و صدا گذاری مهیج و همینطور گرافیک عالی و با جزییات دقیق و منحصر به فرد که حس واقعی بازی را به شما القا می کند.

این بازی به صورت انلاین می باشد و شما می توانید قدرت پرواز خود را به دیگر بازیکنان نشان دهید! و در جدول رتبه بندی بازی خود را بالا بکشید.

 

 

بازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eagles
دانلود بازی بازی نبرد عقاب ها:خط افق Battle of the Eagles با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *