خانه » دانلود بازی نبرد فرمانروایان Battle of the rulers 1.9.5 برای اندروید

بازی نبرد فرمانروایان

بازی نبرد فرمانروایان
  • رای: 8
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی نبرد فرمانروایانبازی نبرد فرمانروایانبازی نبرد فرمانروایانبازی نبرد فرمانروایانبازی نبرد فرمانروایان

بازی نبرد فرمانروایان

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک بازی استراتژی به نام نبرد فرمانروایان می پردازیم. در این بازی شما باید بر مردم یک دهکده فرمانروایی کنید و برای شکوه و افزایش قدرت خود بجنگید، غارت کنید، تا بزرگ ترین فرمانروایی باشید. قهرمانان فراوانی وجود دارد که هر کدام قدرت مخصوص خود را دارند از انها کمک بگیرید! همینطور می توانید قدرت قهرمانان خود را ارتقا دهید تا به درجه بالاتری برسند و قدرتمند تر شوند. در مخفیگاه دهکده خود غنائم را پنهان کنید تا دشمنانتان به انها دست نیابند.

دارای ماموریت های فراوان که به شما در راهتان کمک می کند. تجهیزات جنگی متنوعی بسازید و انها را ارتقا دهید تا قهرمانان قدرتمندی داشته باشید. انبار دهکده خود را پر کنید و نگذارید مردم گرسنگی بکشند. استراتژی خود را بچینید تا بتوانید زودتر به قدرت برسید. مرکز اتحاد مهمترین مرکز هر دهکده است که در ان برج اتحاد، یکی از کارتهای تاثیر گذار در جنگهاست و دفاع از دهکده می باشد.

همینطور اتاق مذاکره که در ان می توانید چت کنید، اتحاد تشکیل دهید و یا از دیگر بازیکنان کمک بگیرید.گرافیک عالی به همراه گیم پلی جذاب که از ویژگی های بارز بازی محسوب می شود. و کلی ویژگی های دیگر که با نصب بازی فرمانروایان در اختیارتان قرار می گیرد. همین الان این بازی جذاب را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید و شکوه فرمانروایی خود را به دیگران نشان دهید.

 

بازی نبرد فرمانروایان
دانلود بازی بازی نبرد فرمانروایان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *