خانه » دانلود برنامه مانکن شو 9.0.0 لاغری در 30 روز برای اندروید

برنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روز

برنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روز
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روزبرنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روزبرنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روزبرنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روز

برنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روز

در این وقت از روز ما یک برنامه کاربردی در دسته ورزشی به نام مانکن شو را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. ایا شما هم می خواهید به تناسب اندام که می خواهید برسید.؟ ایا هر راهی که امتحان کردید جواب نداده و از راه های طولانی برای نتاسب اندام خسته شدید؟ ما یک برنامه عالی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که با ان می توانید در 30 روز به تناسب اندامی که می خواهید برسید. با این برنامه با برنامه های دقیق غذایی و ورزشی به جلو حرکت می کنید و موفق می شوید. لاغری با برنامه مانکن شو برای شما راحت مثل اب خوردن است اگر به دستورات ان عمل کنید.

کالری های سوزانده شما بر حسب نمودار نمایش داده می شود. حرکات ورزشی با انیمیشن است تا شما هم حرکات را درست انجام دهید. ورزش های روزانه شما یاداوری می شود و همیشه همراه شما می باشد. نمایش شاخص چربی بدن بر حسب وزن و قد شما محاسبه می شود. و کلی امکانات متنوع و عالی دیگر که در مانکن شو موجود است تا به شما در لاغری و تناسب اندام کمک کند. پس همین الان این برنامه عالی را از سایت ما با لینک مستقیم دانلود کنید و از این برنامه عالی لذت ببرید.

 

برنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روز
دانلود برنامه برنامه مانکن شو _ لاغری در 30 روز با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *