خانه » دانلود بازی پیشی پاپ Before the Pope 10.27 برای اندروید

بازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمی

بازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمی
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 25% 25%

اسکرین شات ها

بازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمیبازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمیبازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمیبازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمی

بازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمی

ما امروز در شهراندروید یک بازی ایرانی در سبک تفننی به نام پیشی پاپ را معرفی می کنیم. این بازی یک بازی هیجان انگیز و البته سخت برای بزرگسالان است که می توانند هم به صورت انلاین یا افلاین بازی کنند. دارای مراحل سخت و هیجان انگیز که باید تکیه برهوش و البته استراتژی قوی مراحل را رد کنید. مواظب خودتان باشید چون این بازی یک بازی جدید ایرانی اعتیاد اور است! بازی به این صورت است که باید در بین مکعب ها به دنبال غذای پیشی باشید و انها را پیدا کنید. یک بازی برای کسانی که ایکیوی بالایی دارند.

این بازی امکان این را دارد که چت کنید و دوستان تازه ایی برای خود پیدا کنید. درای بیش از 100 مرحله جذاب سخت و البته متنوعه که باید انها را حل کنید. این بازی هم دخترانه و هم پسرانه محسوب می شود! مسلما این بازی اوقات فراغت شما را پر می کند و ساعت ها سرگرم می شوید. یک چالش بزرک فکری برای کسانی که بازی فکری را دوستدارند، خودتان را به یک چالش سخت دعوت کنید بازی بازی پیشی پاپ! هم اکنون می توانید این بازی اعتیاد اور را رایگان و با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید و ساعتها از ان لذت ببرید.

 

بازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمی
دانلود بازی بازی پیشی پاپ _ بازی فکری و سرگرمی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *