خانه » دانلود بازی بهشت اشپزی 1.2.9 Behesht Ashpazi برای اندروید

بازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpazi

بازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpazi
  • رای: 9
  • نظر: 0
محبوبیت 88% 88%

اسکرین شات ها

بازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpaziبازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpaziبازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpaziبازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpaziبازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpazi

بازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpazi

در این وقت از روز ما یک بازی سبک شبیه سازی به نام بهشت اشپزی را در شهر اندروید قرار دادیم. این بازی یک بازی ایرانی اشپزی می باشد! اما به سادگی بقیه بازیهای اشپزی نیست. شما باید هنر اشپزی را بیاموزید و اشپزی های بی نظیری انجام دهید! چون مشتریهای شما ادم های معمولی نیستن ادمای بزرگی همچون امیر کبیر یا ناصرالدین شاه یا ادمای بزرگ خارجی مثل دیگو مارادنا که برای چیدن دست پخت شما به انجا می ایند. شما به مرور انواع غذاهای ایرانی و خارجی را باید یاد بگیرید. برای اموزش و پخت غذا به کشور های دیگر سفر می کنید و لذت یک اشپزی جهانی را خواهید چشید.

وظیفه شما پخت انواع غذاهای ایرانی و خارجی به بهترین نهو است! شما مهمانان زیادی دارید که مسافت های طولانی را پیمودن تا اثر هنری شما را بچشنند. بهشت اشپزی یک بازی حرفه ایی برای دوستداران بازی اشپزی است. این بازی جذاب دارای 70 مراحل متنوع و دستور پخت 40 نوع غذای ایرانی و خارجی و 50نوع مواد اولیه غذایی است که شما را به یک چالش جذاب می کشد.

شما در این بازی دستپخت انواع غذا ها را به زبان شیرین فارسی دارید. از ویژگی های برتر ان می توان به گرافیک عالی و ماجراجویی بازی همچنان به صدا گذاری فوق العاده ان اشاره کرد. بهشت اشپزی از استودیو مدریک گیمز است بزرگترین بازی ساز ایرانی که بازیهای پرطرفداری همچون گلمراد و بابا شاه و … را طراحی و منتشر کرده اند. این بازی تا هم اکنون بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده است. نسخه بروز این بازی جذاب و حرفه ایی در شهر اندروید موجود است. پس هرچه زودتر بازی بهشت اشپزی را دانلود کنید و لذت یک اشپزی حرفه ایی جهانی را حس کنید.

 

بازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpazi
دانلود بازی بازی بهشت اشپزی  Behesht Ashpazi با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *