خانه » دانلود بازی بزن بهادر Bezan Bahador 1.18 برای اندروید

بازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژی

بازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژی
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژیبازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژیبازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژیبازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژیبازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژی

بازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژی

بزن بهادر عنوان یک بازی استراتژی و جنگی است که توسط استودیوی ایرانی تتراپازل برای اندروید منتشرشده است. ما امروزدر شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب و هیجان انگیز می پردازیم. با انتشار یک بازی جذاب ایرانی و همراه با جوایز نفیس امدیم که شما را به وجد بیاوریم. داستان بازی از این قرار است که عشقی قدیمی بین گل درشت و فری گولاخ است که باعث جنگ محله ایی بزرگی شده است.

فری گولاخ دوستان پهلوانان قدیمی را جمع کرده که با پس گرفتن خانه اجدادی گل درشت عشق خودش را ثابت کند. که این امر باعث جنگ مافیایی بزرگی شده است. با ازد کردن قهرمانان دیگر در رقابت ها شرکت کنید و جایزه های جذابی برنده شوید. این بازی توانسته جزوء برترین بازهای استراتژی در بین بازیکنان رتبه خوبی را از ان خود کند. قهرمانان خود را ارتقا دهید تا قدرت بیشتری کسب کنند. بازی است که میتوانید با دوستان و خانواده در کنار هم اوقات خوشی را کسب کنید. اگر به دنبال یک بازی جذاب ایرانی هستید که هیجان را به شما منتقل کند حتما این بازی را امتحان کنید. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژی
دانلود بازی بازی بزن بهادر _ جنگی و استراتژی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات