خانه » دانلود بازی مزایده بازی 2 _ Bid Wars 2 _ 1.94.4 برای اندروید

بازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتی

بازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتی
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتیبازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتیبازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتیبازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتی

بازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتی

ما امروز مایلیم که یکی از سری بازی های استراتژی به نام مزایده باز 2 را در شهراندروید به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهیم. به در خواست مکرر شما عزیزان ما مفتخریم که یکی از اولین سایت های ایرانی باشیم که مزایده باز 2 را منتشر کردیم. همینطور که میدانیم شرکت در مناقصه ها و برنده شدن یکی از بهترین راهها برای کسب در امد می باشد. شما میتوانید تجربه شرکت در یک مزایده را داشته باشید! سعی کنید بالاترین قیمت را بدهید و رقیب خود را خلع سلاح کنید.

بعد از این که ایتم هایی که در مزایده برنده شدید را با قیمت بالا تر به فروش برسانید. یک راه سریع که زود پول دار شوید و جزوء افراد شرسناس جهان شناخته شوید. در این بازی علاوه بر این که شانستان را محک بزنید بلکه از استعداد خود هم استفاده کنید. هر انچه که میتوانید را بخرید و ان را از دست ندهید شاید برایتان بسیار مفید باشد. یک بازی جذاب که مطمئنیم که شما را ساعتها سرگرم میکند. تا هم اکنون این بازی توانسته جزوء برترین ها محسوب شود و رتبه خوبی را در بین بازیکنان از ان خود کند. پس همین الان این بازی را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود نمایید و تجربه نویی داشته باشید.

 

بازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتی
دانلود بازی بازی مزایده بازی 2 _ بازی مدریتی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *