خانه » دانلود بازی جنگ میمون ها Bloons TD Battles 6.18.1 برای اندروید

بازی جنگ میمون ها Bloons TD Battles

بازی جنگ میمون ها Bloons TD Battles
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی جنگ میمون ها Bloons TD Battlesبازی جنگ میمون ها Bloons TD Battlesبازی جنگ میمون ها Bloons TD Battlesبازی جنگ میمون ها Bloons TD Battles

بازی جنگ میمون ها Bloons TD Battles

بازی Bloons TD Battles یک بازی استراتژیک جذاب و سرگرم‌کننده است که توسط Ninja Kiwi توسعه داده شده است. در این بازی، شما باید با استفاده از برج‌های خود و باعث شکست بلون‌های هوایی در مسیر حرکت خود شوید.
هدف شما در این بازی، مقابله با حملات بلون‌ها و جلوگیری از ورود آن‌ها به منطقه شما است. شما می‌توانید برج‌ها را در امتداد مسیر حرکت بلون‌ها قرار دهید و آن‌ها را از بین ببرید. هر برج دارای قدرت‌ها و قابلیت‌های خاصی است که می‌تواند در مقابله با بلون‌ها مؤثر باشد. همچنین، شما می‌توانید تکنولوژی‌ها و ارتقا‌هایی را برای بهبود برج‌ها و تقویت قدرت‌های آن‌ها استفاده کنید.
در حالت‌های مختلفی مانند حالت انفرادی و چالش‌های چندنفره با دوستان یا بازیکنان آنلاین، می‌توانید بازی کنید. شما می‌توانید استراتژی‌های خود را بهبود ببخشید، تاکتیک‌های جدیدی بیاموزید و در رده‌بندی جهانی صعود کنید.
با پیروزی در بازی‌ها، امتیازات و پول جمع‌آوری می‌کنید. این امتیازات و پول را می‌توانید برای خرید برج‌ها و ارتقا‌های جدید، تکنولوژی‌های پیشرفته و تجهیزات خاص استفاده کنید. با توسعه و بهبود منطقه خود، می‌توانید بازی را به سختی‌های بالاتر ببرید و به تمامی چالش‌ها بپردازید.
Bloons TD Battles یک بازی سرگرم‌کننده و معتادکننده است که به شما امکان می دهد که یک بازی استراتژی با گرافیک جذاب را تجربه کنید. تیم ما در شهراندروید این قصد را دارد که این بازی جذاب را رایگان و با لینک مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 

بازی جنگ میمون ها Bloons TD Battles
دانلود برنامه بازی جنگ میمون ها Bloons TD Battles با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *