خانه » دانلود بازی نبرد مرزی border battle 1.7.5 برای اندروید

بازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battle

بازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battle
  • رای: 5
  • نظر: 0
محبوبیت 60% 60%

اسکرین شات ها

بازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battleبازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battleبازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battleبازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battleبازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battle

بازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battle

بازی “نبرد مرزی” یک بازی ویدئویی ایرانی است که توسط شرکت “آرمان گیمز” ساخته شده است. این بازی در سبک بازی‌های اکشن قرار دارد و برای پلتفرم‌های اندروید منتشر شده است. امروز ما در شهراندروید به معرفی این بازی جذاب می پردازیم.
در بازی “نبرد مرزی”، بازیکنان به عنوان یک قهرمان خودشان را انتخاب می‌کنند و در مقابل دشمنان و تهاجمین که در جهان بازی وجود دارند، مبارزه می‌کنند. با گذراندن مراحل مختلف، بازیکنان می‌توانند به تجهیزات و اسلحه‌های بهتری دست یابند و قدرت خود را افزایش دهند.
با توجه به اینکه بازی “نبرد مرزی” در مورد جنگ و نفوظ گران است که در تلاش می کنند شهرها را تسخیر کنند. شما با انها می جنگید و مراحل را رد می نمایید. گرافیک بازی بسیار عالی و دارای صدا گذاری مهیج می باشد و گیم پلی روان بازی که بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده است.
نبرد مرزی دارای دو حالت متفاوت می باشد که شما می توانید هم در خشکی و هم در اب های خلیج فارس از مرزها دفاع کنید. دشمنان از زمین و اسمان هجوم اوردند که شما باید حواستان را بسیار جمع کنید.

بازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battle
دانلود بازی بازی نبرد مرزی: طوفان گلوله border battle با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *