خانه » دانلود بازی سرمایه دار خودرو سازی Car Industry Tycoon 1.7.7 برای اندروید

بازی سرمایه دار خودرو سازی

بازی سرمایه دار خودرو سازی
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

بازی سرمایه دار خودرو سازیبازی سرمایه دار خودرو سازیبازی سرمایه دار خودرو سازیبازی سرمایه دار خودرو سازی

بازی سرمایه دار خودرو سازی

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک بازی جدید در سبک استراتژی به نام سرمایه دار خودرو سازی معرفی و منتشر می کنیم. همینطور که از اسم بازی مشخصاست شما یک کارخانه خودرو سازی دارید و باید به رونق کرخانه برسیبد و از بزرگترین خودرو ساز ها تبدیل شوید. شما از صفر شروع می کنید و باید خودتان را بالا بکشید و از قدرتمنترین سرمکایه دار ها تبدیل شوید. تلاش کنید و به پیشروی کارخانه خود برسید و مانند ساعت کار کنید.

اگر نتوانید از پس کارخاه بربیاید مشکلاتی بر سر راهتان قرار می گیرد و کار شما را مختل می کند. در اوایل بازی کار چندانی ندارید و همه چیز ساده است ولی به مرور به مشکلات سرمایه داری می رسید و مشکلات پیچیده خواهید داشت. شما از دید بالا بر کارخانه خود نظارت دارید و باید حواستان به همه چیز باشد و با ضربه زدن به بخش های مختلف ان قسمت را ارتقا می دهید. تمامی بخش ها مهم هستند و باید انها را ارتقا دهید و روی روند کار بیفتید.

فضای گرافیک بازی بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. کارگران زیادی به کار بگیرید و البته باید به فکر پول برای ارتقا و یا کارگران در بیاورید. یک بازی سبیه سازی با گیم پلی فوق العاده و جذاب می باشد. جلوه های صوتی بازی بسیار جالب می باشد و شما را به خود جذب می کند. پس اگر دنبال یک بازی جدید سرمایه داری هستید پیشنهاد می کنیم این بازی را امتحان کنید. فایل های تصویری بازی را مشاهده کنید و اگر مایل به دانلود بودی از سرور های پرسرعت سایت به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت نمایید.

 

بازی سرمایه دار خودرو سازی
دانلود بازی بازی سرمایه دار خودرو سازی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *