خانه » دانلود برنامه بچه ها الفبا Children of the alphabet 1.8.6 برای اندروید

برنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستان

برنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستان
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستانبرنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستانبرنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستانبرنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستان

برنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستان

ما امروز در شهراندروید یک برنامه اموزشی به نام بچه ها الفبا را معرفی و منتشر می کنیم. مسلما همه والدین دنبال یک برنامه سرگرمی برای کودکان خود هستند که علاوه بر سرگرمی یک محیط اموزشی جذابی داشته باشد. و البته وقت کودکان به صرفه و با کیفیت بگذرد که علاوه بر بازی حروف پیش و دبستان را به راحتی اموزش ببینند. جوانان با فکر ایرانی توانسته اند یک برنامه جذاب اموزشی برای کودکان طراحی و منتشر کنند که تمامی این ویژگی های عالی را در خود جای داده است. این برنامه توانسته مجوز رسمی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات در یافت نماید.

شما می توانید با خیال راحت فرزندتان را با این برنامه اموزشی تنا بگذارید. تمامی سوالات را معلمان پابه اول دبستان طراحی کردند و دارای یک شخصیت کارتونی به نام خاله گلدونه می باشد. این برنامه دارای انیمیشن و بازی و سرگرمی برای کودکان 4 تا 8 سال می باشد که مسلما کودکان را به خود جذب می نمایید. با این برنامه می توانید به احتی حروف الفبا را به کودکان اموزش دهید. دارای گرافیک جذاب کارتونی و صدا گذاری زیبا و گیم پلی روان که برای کودکان بسیار جذاب خواهد بود. پس همین الان این برنامه عالی را دانلود کنید و نهایت استفاده را از مطالب اموزشی ان ببرید.

 

برنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستان
دانلود برنامه برنامه بچه ها الفبا _ حروف پیش و دبستان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *