خانه » دانلود بازی ایرانی نبرد سلاطین 2.115.0 2022 (پادشاهان غرب) برای اندروید

بازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kings

بازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kings
  • رای: 7
  • نظر: 0
محبوبیت 71% 71%

اسکرین شات ها

بازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kingsبازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kingsبازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kingsبازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kingsبازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kings

بازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kings

امروز ما در شهر اندروید به در خواست شما کاربران گرامی یک بازی استراتژی ایرانی به نام نبرد سلاطین را قرار داده ایم. داستان بازی از ان قرار است که پادشاه قبلی قدرت خود را از دست داده است! و حالا نوبت شماست که امپراطوری خود را بسازید به همه ثابت کنید که قدرتمند ترین پادشاه هستید. شما باید یک امپراطوری بزرگ بسازید، کشوری متشکل از هفت اقلیم و بخش های مختلف که همگی زیر نظر یک حکومت واحد هستند.اما این کار به این راحتی نیست چون یک پادشاه قدرتمند باید با سیاست و تاکتیک های منحصر به فرد جلو برود .

نبرد سلاطین یک بازی pvp است که جذابیت بازی را چند برابر میکند. شما به صورت هم زمان بایک دشمن مبازه میکنید و میتوانید برای خود متهد هم پیدا کنید. وقتی شما وارد بازی میشوید یک قلعه متروکه و خزانه خالی با چند مستخدم و چند سرباز دارید; شما باید تلاش کنید که استحکام های قصر و قلعه های خود را قوی کنید سرباز های بیشتری بگیرید و به خط کنید و منتظر دشمن باشید برای مبارزه اماده شوید.صدا گذاری این بازی که زبان فارسی را هم پشتیبانی میکند و گرافیک فوق العاده باعث شده که بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده و امتیاز بالایی را از ان خود کند. پس اکر دنبال یک بازی استراتژی بسیار سرگرم کننده میگردید نبرد سلاطین پیشنهاد ما به شما میباشد پس هرچه زودتر ان را از باکس دانلود شهر اندروید دریافت نموده و ساعت ها لذت ببرید.

برخی از ویژگی های بازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kings

  • گرافیک زیبا و متحیرکننده بازی
  • ساختن امپراطوری خود و مبارزه با دشمنان
  • دفاع از امپراطوری خود در مبارزات استراتژیکی
  • پشتیبانی از گوشی و تبلتنصب نمایید.
  • و بسیاری از موارد دیگر که نصب این بازی میتوانید در اختیار داشته باشید

 

بازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kings
دانلود بازی بازی ایرانی نبرد سلاطین Clash of Kings با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات