خانه » دانلود بازی ارتش سرخ و ابی Clone Armies 9022.14.4 برای اندروید

بازی ارتش سرخ و ابی Clone Armies

بازی ارتش سرخ و ابی Clone Armies
  • نسخه 9022.14.04
  • اندروید 8.0
  • دسته
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی ارتش سرخ و ابی Clone Armiesبازی ارتش سرخ و ابی Clone Armiesبازی ارتش سرخ و ابی Clone Armiesبازی ارتش سرخ و ابی Clone Armiesبازی ارتش سرخ و ابی Clone Armies

بازی ارتش سرخ و ابی Clone Armies

Clone Armies یک بازی استراتژیک و هیجان انگیز است که در آن شما قادر خواهید بود تیم هایی را از نیروهای کلون سازی شده برای مبارزه در جنگ در میدان هدایت کنید. بازی از ماجراها و اکشن های پرتابانه است و تجربه های نوآورانه از سبک بازی های استراتژیک را به شما ارائه می دهد.
در Clone Armies، شما در نقش یک فرمانده ماهر قرار می گیرید که قادر است به شکلی هوشمند نیروهای کلون را تولید و کنترل کند. هدف شما در بازی، شکست دشمنان خود و پیشروی در سطوح مختلف است. برای این منظور، شما می‌توانید نیروهای کلون را به طور استراتژیک در میدان جنگ قرار دهید و تاکتیک‌های خاص خود را برای مبارزه با دشمنان استفاده کنید.
یکی از ویژگی های جالب Clone Armies، امکان سفارشی سازی نیروهای کلون است. شما می‌توانید نیروها را با استفاده از سیستم بهبود قدرت، تجهیزات جدید و امکانات ویژه، بهبود بخشید. همچنین، شما می‌توانید در چند نقشه مختلف و محیط‌های متنوعی که برای تصمیم‌گیری‌های قابل استفاده می‌شوند، مبارزه کنید. Clone Armies دارای حالت چندنفره نیز می باشد که می توانید با دوستانتان ارائه دهید. دارای گرافیک دو بعدی و تجربه جدید را خواهید داشت همراه گیم پلی ساده و روان و صدا گذاری مهیج که شما را به وجد می اورد. تیم ما در شهراندروید در تلاش است که بهترین بازی ها با کیفیت عالی و با نسخه جدید را برای شما ارائه دهد که با افتخار توانسته ایم در این منظور تا حدودی موفق باشیم. بازی های رایگان و تست شده همراه با لینک مستقیم برای شما عزیزان ارائه شده است.

 

بازی ارتش سرخ و ابی Clone Armies
دانلود بازی بازی ارتش سرخ و ابی Clone Armies با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *