خانه » دانلود برنامه نماوا – تماشای آنلاین فیلم و سریال ۲٫۱۴٫۰ برای اندروید

دانلود برنامه نماوا - تماشای آنلاین فیلم و سریال

دانلود برنامه نماوا - تماشای آنلاین فیلم و سریال
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

دانلود برنامه نماوا - تماشای آنلاین فیلم و سریالدانلود برنامه نماوا - تماشای آنلاین فیلم و سریالدانلود برنامه نماوا - تماشای آنلاین فیلم و سریالدانلود برنامه نماوا - تماشای آنلاین فیلم و سریال

برنامه نماوا – تماشای آنلاین فیلم و سریال

نماوا یک برنامه اندرویدی است که به کاربران امکان تماشای آنلاین فیلم و سریال را می‌دهد. با استفاده از برنامه نماوا، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین فیلم‌ها و سریال‌های مختلف را تماشا کنند.

این برنامه دارای یک بانک گسترده از فیلم‌ها و سریال‌های متنوع است و به کاربران امکان پخش آنها با کیفیت‌های مختلف را می‌دهد. همچنین، نماوا قابلیت جستجوی فیلم‌ها و سریال‌ها را فراهم کرده و امکان دسته‌بندی آنها براساس ژانر، سال تولید و سایر معیارها را نیز داراست. رابط کاربری ساده و قابل فهم و امکاناتی مانند نشان‌دار کردن فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه، پخش با زیرنویس، توصیه‌های شخصی بر اساس سابقه تماشا، ویژگی‌های مرتبط با حفظ حریم خصوصی و بسیاری ویژگی‌های دیگر، تجربه‌ی بهتری را برای کاربران ایجاد می‌کند.

نماوا برای تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها به اتصال اینترنت نیاز دارد و از طریق منابع مختلف در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. برنامه نماوا می‌تواند برای علاقمندان به سینما و تماشای فیلم و سریال، یک ابزار مناسب باشد. هم اکنون این برنامه محبوب را می توانید با لینک مستقیم از سایت شهر اندروید با لینک مستقیم دانلود کنید .

دانلود برنامه نماوا - تماشای آنلاین فیلم و سریال
دانلود برنامه دانلود برنامه نماوا - تماشای آنلاین فیلم و سریال با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *