خانه » دانلود بازی گروه مبارز Combat Squad 0.11.20 برای اندروید

بازی اکشن گروه مبارز Combat Squad

بازی اکشن گروه مبارز Combat Squad
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی اکشن گروه مبارز Combat Squadبازی اکشن گروه مبارز Combat Squadبازی اکشن گروه مبارز Combat Squadبازی اکشن گروه مبارز Combat Squadبازی اکشن گروه مبارز Combat Squad

بازی اکشن گروه مبارز Combat Squad

در این وقت از روز ما یک بازی فوق اکشن به نام گروه مبارز Combat Squad را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کنیم. در این بازی هیجان انگیز می توانید گروه خود را از بهترین های تیر اندازی انتخاب نموده و دشمنان را نابود کنید. گروه مبارز در سبک بازی تیر اندازی و سرعت عمل بالاست که باید دشمنان را بکشید و از بین ببرید. به سربازان خود حقوق بدهید و یک گروه قدرتمند بسازید. انواع سلاح و تفنگ های قدرتمند در این بازی موجود است که به راحتی می توانید انتخاب نموده و از انها استفاده کنید. از ویژگی های محبوب بازی میتوان به گرافیک عالی به همراه صدا گذاری مهیج و گیم پای جذاب گروه مبارز نام برد.

این بازی دارای 7 حالت مختلف است که می توانید گروه خود را سفارش سازی کنید و به حمله دشمنان بپردازید. بازی کاملا اینترنتی است و شما با بازیکنان سرتاسر جهان می توانید بازی کنید و یک تجربه جدید با این بازی داشته باشید. در بازی گروه مبارز باید خیلی سرعت عمل و هدف گیری بالایی داشته باشید چون دشمنان شما بسیار قوی هستند. هم اکنون می توانید نسخه بروز بازی گروه مبارز Combat Squad را در شهراندروید به صورت رایگان و لینک مستقیم دریافت کنید.

 

بازی اکشن گروه مبارز Combat Squad
دانلود بازی بازی اکشن گروه مبارز Combat Squad با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات