خانه » دانلود برنامه درس یار 5.93 مدریت زمان مطالعه برای اندروید

برنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعه

برنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعه
  • رای: 9
  • نظر: 1
محبوبیت 55% 55%

اسکرین شات ها

برنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعهبرنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعهبرنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعهبرنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعه

برنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعه

ما امروز در شهراندروید به معرفی یک برنامه اموزشی به نام درس یار می پردازیم با ما همراه باشید. ایا شما هم نگران زمان بندی درس خواندن خود هستید؟ ایا برای مطالعه تمام کتب درسی خود زمان کم می اورید؟ این برنامه همچون یک دستیار کمکی همراه شماست تا با زمان بندی و درست درس بخوانید. کلی امکانات متنوعی در اختیارتان قرار داده تا همه چیز را برای شما راحت تر بکند! تحلیل زمان مطالعه یکی از امکانت این برنامه است که به شما کمک می کند که هدفمند تر درس بخوانید و درس خواندن خود را با روز ها قبل مقایسه کنید.

ساعت های خالی خود را در این برنامه میزنید و هوش مصنوعی این برنامه برای شما برنامه ریزی می کند. یکی از بخش های عالی این برنامه زمان بندی خودکار ان می باشد که زمان مطالعه و درس هایی که باید مطالعه شود را از کاربر می گیرد و هدف گذاری می کند تا درست تر درس بخوانید. همینطور امکاناتی همچون: گزارشات، زمان سنج، یاداشت و یاداوری، برنامه زمانی که تمامی این ها به شما برای بهتر مطالعه کردن کمک می کند. همین الان این برنامه عالی را دانلود کنید و ساعتها با درس خواندن لذت ببرید.

 

برنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعه
دانلود برنامه برنامه درس یار _ مدریت زمان مطالعه با لینک مستقیم
  1. نگین رئیسی

    برنامه نصب نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *