خانه » دانلود بازی طلوع تایتان ها Dawn of Titans 1.42.0 برای اندروید

بازی طلوع تایتان ها Dawn of Titans

بازی طلوع تایتان ها Dawn of Titans
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی طلوع تایتان ها Dawn of Titansبازی طلوع تایتان ها Dawn of Titansبازی طلوع تایتان ها Dawn of Titansبازی طلوع تایتان ها Dawn of Titansبازی طلوع تایتان ها Dawn of Titans

بازی طلوع تایتان ها Dawn of Titans

Dawn of Titans یک بازی اکشن و استراتژیک آنلاین است که توسط شرکت NaturalMotion Studios برای دستگاه‌های موبایل و تبلت توسعه داده شده است. در این بازی، شما به عنوان یک فرمانده، مسئولیت ساخت و تقویت ارتش خود و نبرد با دشمنان را برعهده دارید.
بازی Dawn of Titans شامل دو بخش اصلی است که عبارت‌اند از:
۱- ساخت ارتش: در این بخش، شما می‌توانید ارتش خود را با ساخت ساختمان‌های مختلف، جمع‌آوری منابع و ارتقاء سربازان، قهرمانان و ترساندن دشمنان تقویت کنید. با پیشرفت در بازی، شما می‌توانید سربازان، قهرمانان و تجهیزات جدیدی را به ارتش خود اضافه کنید و توانایی‌های آن‌ها را ارتقاء دهید.
۲- نبرد با دشمنان: در این بخش، شما می‌توانید با استفاده از ارتش خود، به مبارزه با دشمنان بپردازید. شما می‌توانید از ترکیب مختلف سربازان و قهرمانان، استراتژی‌های خود را برای شکست دشمنان طراحی کنید. در هر مرحله از بازی، شما باید به ساختمان‌های دشمنان حمله کرده و آن‌ها را نابود کنید تا بتوانید امتیاز و منابع بیشتری کسب کنید.
بازی Dawn of Titans دارای گرافیکی بسیار زیبا و صدایی بی‌نظیر است که بازیکنان را به دنیای بازی جذب می‌کند. همچنین، بازی با روشی اجتماعی طراحی شده است که شما می‌توانید بازی را به صورت چندنفره با بازیکنان دیگر از سراسر جهان بازی کنید و به صورت گروهی در مأموریت‌هایی شرکت کنید.
با این حال، به دلیل وابستگی بازی به اینترنت، برای بازی لازم است که دستگاه شما به اینترنت وصل باشد. همچنین، برخی از قابلیت‌های بازی نیازمند پرداخت‌های درون‌بازی هستند. برای دانلود این بازی جذاب می توانید از شهراندروید به صورت رایگان و لینک مستقیم دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *