خانه » دانلود بازی مدافع ( نبرد پارسه) defender 1 برای اندروید

بازی مدافع _ نبرد پارسه

بازی مدافع _ نبرد پارسه
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی مدافع _ نبرد پارسهبازی مدافع _ نبرد پارسهبازی مدافع _ نبرد پارسهبازی مدافع _ نبرد پارسه

بازی مدافع _ نبرد پارسه

امروز ما در شهراندروید مایلیم که یک بازی هیجان انگیز اکشن به نام مدافع را معرفی نماییم. داستان بازی مدافع از این قرار است که در زمان های دور پادشاهی کبیر در سرزمین های پارس زندگی میکردند که در مجاور با سرزمین دیبان بوده و انها همیشه به سرزمین پارس هجوم می اوردند و غارت و کشار می کردند. پادشاه کبیر از این اوضاع کفری می شود و به جنگ دیبان می رود و انها را شکست می دهد. بعد از شکست انها را به سرزمینی جادویی به نام پارسه می فرستد و انها را زندانی می کند. دیبان که از این سکشت بسیار ناراحت و خشمگین بودند قسم می خورند که روزی انتقام این خواری را خواهند گرفت. بعد از جستوجوی بسیار راهی می یابند که با جادو از ان سرزمین با چهره های انسانی بیرون بیایند.

شما باید قبل از عبور از ان دروازه و تبدیل شدن به انسان انها را نابود کنید. حال سرزمین پارس نیاز به یک قهرمان دارد که اجازه ندهد انها به این سرزمین بیایند و نابودی را شروع کنند. ایا اماده این ماموریت دشوار هستید پادشاه کبیر را در بازی مدافع همراهی کنید.

در این بازی اسلحه ها و تجهیزات جنگی بسیاری موجود است که با کمک انها می توانید دیبان را نابود سازید. مسلما با بازی مدافع تجربه فراموش نشدنی خواهید داشت. دارای گرافیک عالی و سه بعدی به همراه جلوه های صوتی جذاب و گیم پلی سریع و مهیج که شما را به خود جذب خواهد کرد. با دیگر بازیکنان رقابت کنید و خودتان را در جدول امتیازات بالا بکشید. جدید ترین نسخه بازی در سایت با لینک مستقیم قرار گرفته که می توانید رایگان دانلود کنید و با این بازی هیجان زده شوید.

 

بازی مدافع _ نبرد پارسه
دانلود بازی بازی مدافع _ نبرد پارسه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات