خانه » دانلود بازی کلوپ کارآگاهان Detective Club 1.12 برای اندروید

بازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Club

بازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Club
  • رای: 17
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Clubبازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Clubبازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Clubبازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Clubبازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Clubبازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Clubبازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Clubبازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Club

بازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Club

امروز ما در شهر اندروید یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام کلوپ کاراگاهان را معرفی و منتشر کردیم. داستان این بازی جذاب از این قرار است که در اواسط قرن در دورانی که سیاست ایران دچار تنش بوده است یکی از مهم ترین افراد دستگاه شاهنشاهی به قتل می رسد. این قتل طوری بوده که هیچ کس متوجه این عمل نمی شوندو جسد وی در ساعت 6 صبح توسط خدمه پیدا می شود. و یکی از مقامات بالا بخاطر اهمیت بالای این موضوع یک کاراگاه زبده استخدام می کند تا قاتل این داستان را پیدا کند!

شما در این بازی در نقش کاراگاه ایفای نقش می کنید و باید معمای داستان را پیدا کنید. این بازی دارای گرافیک های مختلف است که نسبت به رم گوشی خود می توانید گرافیک دلخواه را نصب کنید. اگر دنبال یک بازی اکشن و معمایی هستید ما به شما بازی جذاب کلوپ کاراگاهان را پیشنهاد می کنیم. در این بازی شما لذت یک کاراگاه خصوصی را خواهید داشت و در محیط های مختلف باید به دنبال مجرم باشید. نسخه بروز بازی با لینک مستقیم و گرافیک بالا در سایت شهراندروید موجود می باشد. پس همین الان دریافت کنید و یک بازی مهیج کاراگاهی را تجربه نمایید.

 

بازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Club
دانلود بازی بازی ایرانی کلوپ کارآگاهان Detective Club با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *