خانه » دانلود بازی ارتش احمق 2 Doodle Army 2 : Mini Militia برای اندروید

بازی اکشن ارتش احمق 2 _ Doodle Army 2 : Mini Militia

بازی اکشن ارتش احمق 2 _ Doodle Army 2 : Mini Militia
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

بازی اکشن ارتش احمق 2 _ Doodle Army 2 : Mini Militiaبازی اکشن ارتش احمق 2 _ Doodle Army 2 : Mini Militiaبازی اکشن ارتش احمق 2 _ Doodle Army 2 : Mini Militiaبازی اکشن ارتش احمق 2 _ Doodle Army 2 : Mini Militia

بازی اکشن ارتش احمق Doodle Army 2 : Mini Militia

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک بازی اکشن و پرطرفدار به نام ارتش احمق 2 را معرفی و منتشر می کنیم. بازی ارتش احمق 2 یک بازی اکشن بسیار پرطرفدار است که کاربران زیادی را از سرتاسر جهان به خود جذب نموده است. در این بازی شما کنترل یک ارتش احمق را دارید که باید دیگر سربازها را با استفاده از انواع سلاحها از بین ببرید. در این بازی شما می توانید هم افلاین و هم انلاین با ظرفیت 6 نفر با هم بازی کنید! و از یک بازی اکشن لذت ببرید.

ارتش احمق در دو حالت همکاری و دوام اوردن قابل اجرا و بازی است که هر حالتی که خواستید را می توانید انتخاب و بازی کنید. گرافیک کارتونی و جذاب بازی به همراه گیم پلی روان و صدا گذاری مهیج ان می تواند شما را مجذوب خود کند. اگر دنبال یک بازی اکشن مهیج می گردید بازی ارتش احمق 2 حتما می تواند نظر شما را به خود جذب نمایید و شما را ساعتها سرگرم کند. نسخه بروز بازی ارتش احمق 2 در شهراندروید به صوررت رایگان و لینک مستقیم ارائه شده که میتوانید دریافت نموده و از باز لذت ببرید.

 

بازی اکشن ارتش احمق 2 _ Doodle Army 2 : Mini Militia
دانلود بازی بازی اکشن ارتش احمق 2 _ Doodle Army 2 : Mini Militia با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *