خانه » دانلود برنامه درسا Dorsa 2.1.4 برای اندروید

برنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادی

برنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادی
  • رای: 22
  • نظر: 0
محبوبیت 72% 72%

اسکرین شات ها

برنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادیبرنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادیبرنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادیبرنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادیبرنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادی

برنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادی

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک برنامه عالی برای کودکان به نام درسا را معرفی و منتشر می کنیم. با این برنامه می توانید دنیایی از کارتون و انیمیشن های جذاب را با اشتراک رایگان ببینید و لذت ببرید. درسا دارای سه بخش کارتون و انیمیشن، مسابقه و فندق می باشد. در بخش کراتون و انیمیشن شما می توانید هر انیمیشن جذابی که می خواهید را تماشا کنید. در بخش مسابقه می توانید کلی مسابقه جذاب بدید و رقابت کنید و کلی جایزه های باحال برنده شوید. دارای مسابقه های مناسبتی و استند اپ، شهر خوانی و کلی مسابقه های جذاب دیگر که می توانید هم رقابت کنید و هم چیز های جدیدی یاد بگیرید.

و فندوق ها این است که شما هر چه کارتون ببینید و مسابقه بدید فندوق دریافت می کنید و با انها می توانید گرونه جایزه را بچرخانید و جایزه های ارزنده ایی دریافت کنید. خلاصه که می توانید کودکان خود را در یک محیط امن و مطمئن تنها بگذارید تا هم سرگرم شوند و هم چیز های زیادی یاد بگیرند. دارای یک رابط کاربری راحت که می توانید از ان استفاده کنید. و کلی امکانات خارق العاده دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. پس همین الان این برنامه سرگرمی عالی را برای کودکان خود با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید و لذت ببرید.

 

برنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادی
دانلود برنامه برنامه درسا _ دنیای سرگرمی وشادی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *