خانه » دانلود بازی گربه اما 3.8.1 Emma the Cat Virtual Pet برای اندروید

Emma the Cat Virtual Pet

Emma the Cat Virtual Pet
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

Emma the Cat Virtual PetEmma the Cat Virtual PetEmma the Cat Virtual PetEmma the Cat Virtual PetEmma the Cat Virtual Pet

بازی گربه سخنگو اما Emma the Cat Virtual Pet

امروز ما در شهر اندروید یک بازی در سبک شبیه سازی به نام گربه اما را معرفی و منتشر می کنیم. اما یک گربه ناز کوچولو است که شما باید مراقب او باشید. او بسیار حساس است به طوری که اگر به او غذای مناسبی ندهید مریض می شود یا اگر مدتی این بازی را باز نکنید او با شما قهر خواهد کرد. یک بازی جذاب که تا هم اکنون بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده است. یک بازی ایرانی که در این سبک با بازی های خارجی رقابت کرده که به جرعت می توان گفت که از انان پیشی گرفته است. شما برای نازی غذا بدهید با او صحبت کنید یا انواع بازی که موجود است با او انجام دهید.

تعداد زیادی بازی های جذاب و بسیار عالی در ان قرار دارد که شما را ساعتها به خود سرگرم می کند. اگر دنبال یک بازی سرگرم کننده و مطمئن برای فرزندانتان می گردید نازی بهترین پیشنهاد ما به شما است. از ویژگی های عالی این بازی می توان به گرافیک بالا و صدا گذاری عالی ان اشاره کرد. شما برای او می توانید انواع لباس بخرید یا اگر مریض شد برایش دارو تهیه کنید تا زودتر خوب شود.نسخه بروز این بازی جذاب در شهر اندروید موجود است. با مراجعه به باکس دانلود به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

 

Emma the Cat Virtual Pet
دانلود بازی Emma the Cat Virtual Pet با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *